Wyszukiwanie zaawansowane
Produkty wg marki

Certyfikowany Instalator PARROT

Zestawy głośnomówiące

Jesteś tutaj: setex » Produkty » Zestawy głośnomówiące » Zestawy głośnomówiące

Zestawy głośnomówiące pozwalają na wygodne i co najważniejsze bezpieczne prowadzenie rozmów przez telefon podczas jazdy samochodem. Dzięki technologii Bluetooth bezprzewodowo łączą się z telefonem i automatycznie synchronizują książkę telefoniczną. Umożliwiają odbieranie jak i nawiązywanie połączeń za pośrednictwem pilotów montowanych na kierownicy lub w jej okolicy na desce rozdzielczej, bądź w wybranych modelach głosowo przez wywołanie nazwiska osoby, do której chcemy zadzwonić. Tańsze zestawy posiadają własne głośniki, bardziej zaawansowane z kolei współpracują z systemem audio w samochodzie. Wybrane modele pozwalają na odtwarzanie przez głośniki muzyki z różnych nośników takich jak; pendrive, karta pamięci, telefon.

 

Jesteśmy certyfikowanym dostawcą i serwisem montażowym zestawów głośnomówiących renomowanych firm, takich jak Parrrot czy Nokia.

 

UWAGA! W naszej ofercie znajdziesz zestawy pochodzące tylko z polskiej dystrybucji, z polskim menu, objęte gwarancją na terenie całego kraju.   

 


 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Ta strona używa cookies. Czytaj więcej na temat polityki cookies.

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0